ارسال رایگان

خرید های بالای 100 هزار تومان

خرید به صرفه

بالاترین کیفیت با نازل ترین قیمت

پرداخت امن

پرداختی مطمئن از امن ترین درگاه ها

قوانین و ضوابط

(قوانین سایت تسلا سی ان سی)

 

گروه فنی مهندسی تسلا سی ان سی (به اختصار تسلا سی ان سی)، حریم شخصی اعضاء و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنها پایبند است.

ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.

هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) را در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و سایرین مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تسلا سی ان سی، اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله، اجاره یا فروش با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد. اطلاعات شخصی هویتی که شما از خودتان در اختیار ما قرار می دهید به هیچ وجه در سایت نشان داده نمی شود مگر با رضایت شخص شما. درصورت تمایل در هر زمانی، می توانید خواستار حذف قسمتی یا تمامی اطلاعات راجع به خود در این وب سایت شوید.

با ورود به صفحات سایت شما موافقت خود را با شرایط ذیل اعلام می کنید. اگر چنانچه با این قوانین موافق نمی باشید، لطفا توجه داشته باشید که مجاز به استفاده از این سایت نمی باشید و به شما پیشنهاد می کنیم که هر جا که امکان پذیر بود،‌ از سیستم خارج شوید،‌

سایت این حق را مطلقاً به صلاحدید خود و به تنهایی برای خود محفوظ می داند که بدون هیچ هشدار یا اعلان قبلی، قوانین و خط مشی حریم خصوصی خود را تغییر دهد. شما موافقید که بعد از انجام این تغییرات، استفاده مستمر تان از این سایت تایید مثبت شما در مورد تغییرات بوجود آمده بوده و نشانه موافقت شما برای همراهی با این تغییرات است. به شما توصیه و پیشنهاد می کنیم که این صفحه وب را برای مرور قوانین و خط مشی حریم خصوصی سایت بطور مرتب ملاحظه کنید. نسخه قابل استناد این سند آخرین نسخه ای است که در سایت موجود است.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات تسلا سی ان سی

ورود کاربران به وب‏‌سایت تسلا سی ان سی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری تسلا سی ان سی و سایر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تسلا سی ان سی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تسلا سی ان سی از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود  و کاربر موظف است تا همواره نسبت به کسب اطلاع و آگاهی از تغییر مندرجات این قوانین اقدام نماید ، بدیهی است که استفاده از سرویس ها و خدمات این مجموعه به معنی قبول کردن تمامی قوانین جاری و مصوب در آینده میباشد.

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های این مجموعه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تسلا سی ان سی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

با ارسال اطلاعات بر روی سرورهای ما به عنوان مثال از طریق ایمیل و یا صفحات وب سایت شما موافقت خود را اعلام می کنید که:

الف- این اطلاعات محتوی هیچ گونه اطلاعات غیر قانونی یا نامناسب برای عموم نمی باشد؛

ب- شما حتما اقدامات مقتضی را برای بازبینی و از بین بردن هر گونه ویروس و یا ویژگی های مخرب قبل از ارسال هر گونه اطلاعات انجام می دهید.

ج- شما صاحب این اطلاعات و دارای حق استفاده نامحدود از این اطلاعات می باشید و سایت تسلا سی ان سی می تواند این مطالب را رایگان و یا با تغییر بدون هیچ محدودیت و مسئولیتی انتشار دهد

د- شما هیچ اقدامی بر علیه ما در رابطه با اطلاعات ارسالی خود نمی کنید و موافقید که از ما در قبال هر اقدامی که دیگران بر علیه ما در رابطه اطلاعات ارسالی شما انجام دهند، حمایت کنید


حقوق مالکیت معنوی:

* استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی این سایت در خصوص اطلاعات شخصی افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها در هر مکان دیگری بغیر از این سایت مجاز نیست.

* کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای تسلا سی ان سی متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به تسلا سی ان سی میباشد.

* استفاده از مطالب علمی و خبر های مطبوعاتی درج شده در این سایت در نشریات چاپی نیاز به اخذ مجوز کتبی از سایت دارد.

* استفاده از مطالب درج شده در تسلا سی ان سی در دیگر سایت ها به شرط ذکر نام سایت تسلا سی ان سی در مقاله مذکور، با برقراری لینک به این سایت یا به مقاله مذکور مجاز است .

 

مسئولیت:

* مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد. همچنین مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

* تحت هیچ شرایطی تسلا سی ان سی مسئول خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمیباشد. همچنین سایت مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمیپذیرد.

* سایت میتواند در هر زمان اطلاعات مربوط به کاربران از قبیل اطلاعات پروفایل، پست ها و پیام ها را حذف نماید. همچنین سایت حق دارد که صفحات را بازبینی کند و دسترسی به آنها را در هر زمان مسدود نماید.

* ممکن است در بعضی از صفحات سایت پیوندهایی به سایتهای دیگر گذاشته شده باشد. به شما توصیه می کنیم که خط مشی صیانت از حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط مشی، تنها و تنها برای این وب سایت صادق است. همچنین شما موافقت خود را مبنی بر عدم مسئولیت سایت تسلا سی ان سی در قبال محتوای موجود در این سایت ها اعلام می کنید. به علاوه، لینک به این سایت ها به معنای تایید این سایت ها، محصولات یا خدمات موجود در این سایت ها توسط تسلا سی ان سی نمی باشد.

* تسلا سی ان سی در مورد عدم قطع شدن سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما و نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره به علت حجم تماسها تعهدی ندارد.

* سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربران در تسلا سی ان سی لینك شده اند مستقل بوده، و تسلا سی ان سی مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

 

* امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی حفاظت خواهد شد. اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت صد در صد تضمین کرد،‌ بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. تسلا سی ان سی مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

ثبت نام:

* در هنگام ثبت نام در سايت، از کلمات مناسب ( برای نام کاربری ) استفاده نمايید.( از نامهایی مانند حروفهای نامشخص و نامفهوم و همچنین اعداد مثل 12345... و علائم نامشخص در برخی مرورگرها جداً خودداری کنید) در صورت مشاهده کلمات سیاسی، غیر اخلاقی و رکيک و نامناسب، اكانت کاربر متخلف حذف شده و دسترسي وي به انجمنها بسته خواهد شد. حتي المقدور نام كاربری را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

* ثبت نام با چند نام و ساخت بیش از یک حساب در سایت تسلا سی ان سی ممنوع است و در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر، تمامي آنها حذف شده و دسترسي کاربر خاطی محدود خواهد شد.

* در حال حاضر امکان تغییر نام کاربری توسط شما وجود دارد و میتوانید هر 6 ماه یکبار، نام کاربری خود را از طریق ( کنترل پنل کاربر > اطلاعات خود را ویرایش کنید> مدیریت نام کاربری )تغییر دهید. همچنین نامهای کاربری قبلی شما، از طریق پنل مدیر سایت قابل پیگیری خواهد بود.

* كاربران متعهد هستند که در دسترسی به تسلا سی ان سی مقاصدی خارج از حوزه های آموزشی و سفارش اینترنتی کالاها و خدمات تسلا سی ان سی را دنبال نکنند.

* كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح و كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

* تسلا سی ان سی هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

* تسلا سی ان سی هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در سایت درج گردیده پذیرا نیست.

* در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

* آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم بازبینی تائید و سپس نمایش داده خواهد شد چنانچه اطلاعات، به صورت ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم بازبینی بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید و تسلا سی ان سی هیچگونه مسولیتی در قبال لینک آگهی و محتویات صفحه آن نخواهد داشت.

* هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.

* تمامی تماس ها با تسلا سی ان سی بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید

* درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

* درج هر گونه آگهی لینک و یا تبلیغ از محصولاتی که در این سایت عرضه نشده است بدون کسب مجوز و اجازه از تسلا سی ان سی و مدیریت آن غیر قانونی تلقی شده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

* استفاده از هرگونه ربات الکترونیکی (Crawler) یا ابزار مشابه به جهت دسترسی به مطالب و اطلاعات سایت غیر مجاز تلقی شده و مراتب به پلیس فتا گزارش و ارجاع خواهد شد.

* این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود ر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم در هر زمان که بخواهدنسبت به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید و کاربر ملزم می گردد تا جهت آگاهی از این تغییرات محتوای این صفحه را دائما بررسی نماید.

* همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML ، مدل های سه بعدی و محصولات تولیدی جز اموال گروه فنی مهندسی تسلا سی ان سی به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه کتبی مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


* تسلا سی ان سی این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره ی 38214045-051 مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.


* سایت تسلا سی ان سی به نشانی www.teslacnc.com  و www.teslacnc.ir تنها وبسایت رسمی گروه فنی مهندسی تسلا سی ان سی میباشد و هیچ مسولیتی در قبال سایتهای مشابه ندارد و همه ی قوانین تا زمانی که در سایت ( www.teslacnc.com  و www.teslacnc.ir ) نمایش داده می شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید. 

* کاربران میتوانند نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق شماره تلفن 38214045-051  با ما در میان بگذارند . 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط مجموعه تسلا سی ان سی  تولید شده و یا از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با تسلا سی ان سی همکاری می‌کنند و محصولات خود را به ‌واسطه این همکاری از طریق این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت تسلا سی ان سی عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط تسلا سی ان سی بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
- فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن که الزام به پرداخت کامل وجه سفارش را باعث میشود ، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند. 
- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک  کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در مشهد مقدس و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
- 1 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در تسلا سی ان سی است است. 

- منظور از 1 روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار تسلا سی ان سی توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

- در موارد مربوط به  اقلام تولیدی گروه فنی مهندسی تسلا سی ان سی ، این محصولات ممکن است به دلایل مربوط به فرایند ساخت باعث تاخیر در زمان تحویل کالا گردد که این امر به اطلاع خریدار خواهد رسید و خریدار از این موضوع شکایتی نخواهد داشت.

- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و تسلا سی ان سی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

- در صورتی‌ که تسلا سی ان سی تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.

- نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه تسلا سی ان سی است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

- به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.

- تسلا سی ان سی تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای فروشندگان را می‌پذیرد که بسته بندی کالا باز نشده باشد و به محصول هیچ خدشه و صدمه ای وارد نشده باشد و در صورتی که کالا دارای برچسب گارانتی باشد این برچسب باید کاملا سالم باشد.

- تشخیص اینکه کالا پس از فروش قابل استرداد میباشید در حوزه اختیارات تسلا سی ان سی است و تسلا سی ان سی همواره سعی میکند تا علاوه برحفظ حقوق مشتریان مانع امکان تخلف و سوء استفاده افراد سود جو گردد.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات  تسلا سی ان سی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به  تسلا سی ان سی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تسلا سی ان سی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد تسلا سی ان سی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تسلا سی ان سی را در پروفایل خود لغو کنند. 

توجه داشته باشید که  38214045-051  و 100020400 تنها شماره‌‌هایی است که تسلا سی ان سی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین شماره‌‌ 100020400 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه تسلا سی ان سی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. 

همچنین ممکن است تسلا سی ان سی از طریق شماره 10020400 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تسلا سی ان سی ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تسلا سی ان سی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

 

هک و اعمال خلاف قانون:

کاربر متعهد می گردد که از اطلاعات و امکانات موجود در سایت، اکانت، نام کاربری، لینک ها، کلمه عبور، تصاویر محصولات و سایر موارد ممکنه تحت هیچ شرایطی، چه به صورت قانونی و چه به صورت موارد غیر قانونی  ( هک، حملات اینترنتی، دسترسی های نا خواسته، روبات نویسی و غیره) استفاده ننماید. در صورتی که  گروه فنی مهندسی تسلا سی ان سی کاربر را متخلف تشخیص دهد، بدون هیچ قید و شرطی مجاز است تا کاربر را به مراجع ذیصلاح قانونی (پلیس فتا، قوه قضاییه و غیره) ارجاء دهد و تمامی حقوق از دست رفته خود را مطالبه نماید.

 

قوانین خرید از سایت تسلا سی ان سی


* هنگام سفارش‌دهی یا ثبت‌نام در سایت، کاربران موافقت می‌کنند که برای هماهنگی سفارش، معرفی محصولات، پرداخت و... با آن‌ها تماس گرفته شود یا پیامک و ایمیل ارسال گردد.

* توجه داشته باشید که 38214045-051 تنها شماره‌ای است که تسلا سی ان سی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تسلا سی ان سی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام  تسلا سی ان سی است. در صورت دریافت این ‌گونه پیامک‌ها، جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected]  اطلاع دهید. همچنین شماره‌ی 100020400 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش، خدمات و... را به اطلاع کاربران می‌رساند و لذا امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. 

* مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و غیره) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

* مشتری از طریق شماره تلفن همراه خود کدگذاری شده و مسئولیت هر خرید مشتری با مالک خط تلفن همراهی است، که هنگام سفارش خدمات به فروشگاه اعلام شده است.

*  فروشگاه حق دارد در هر زمان و بدون اعلام قبلی، ارائه خدمات به هر یک از مشتریان خود را متوقف نماید.

* فروشگاه تسلا سی ان سی متعهد به رعایت "قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران" و قوانین "حفظ حریم خصوصی" می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

* مشتری به صراحت درک و توافق می نماید که فروشگاه تسلا سی ان سی هیچ گونه تعهدی در قبال خسارت های مستقیم، غیر مستقیم، ضمنی و خاص استفاده از خدمات ارائه شده و یا ناتوانی مشتری در استفاده از خدمات ارائه شده، ندارد. بدیهی است هرگونه خسارت (عدم دریافت سود و یا ضرر و زیان وارده) که از سوی سرویس دهنده های بین المللی با دلایل نامشخص برای مشتری ایحاد شود، به عهده این فروشگاه نمی باشد.

* خسارت ناشی از هر واقعه ای که موجب آن ارتباط مشتری با فروشگاه (خدمات/سایت) باشد حال به دلیل سهل انگاری و ... از سوی مشتری جبران خواهد شد. این خسارت می تواند عدم دریافت کارمزد، تغییر کارمزد، ادعای کذب، هزینه وکیل، هزینه کارمند (مدیر/پشتیبان)  باشد.

* مشتری توافق می کند که تسلا سی ان سی هیچگونه مسئولیتی در قبال لینک های خارجی موجود روی سایت خود ندارد. لازم به ذکر است که لینک های خارجی تماما در پنجره جدید مرورگر شما باز می شوند. این عدم مسئولیت شامل محتوا (هر گونه اطلاعات ، داده ها ، متن ، نرم افزار ، موسیقی ، صدا ، عکس ، گرافیک ، ویدئو ، پیام ها ، برچسب ها ، و یا مواد دیگر) تبلیغات انجام شده روی سایت و یا خسارت های مستقیم و غیر مستقیم استفاده از خدمات لینک های خارجی موجود روی سایت می باشد.

* بدیهی است مسئولیت ارتباط و استفاده از خدمات وبسایت هایی که محصول آن ها روی فروشگاه عرضه شده نیز تماما به عهده مشتری می باشد.

* مشتری تضمین می کند که حق تکثیر، تغییر و باز فروش خدمات و محصولات فروشگاه را بدون کسب اجازه کتبی از گروه فنی مهندسی تسلا سی ان سی  ندارد.

* سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع (تهدید، سوء استفاده و یا اظهارات افترا آمیز) از هر مشتری به کارمند، عضو و یا پشتیبان، منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.

* هرگونه سئوال در مورد شرایط استفاده از خدمات تنها باید از طریق پشتیبانی تسلا سی ان سی پرسیده شود.

 

مسئولیت ها و تضمین ها مشتری

* مشتری پذیرفته است که تنها با اطلاعات درج شده در فروشگاه تسلا سی ان سی به هنگام ثبت سفارش، شناخته می شود و تنها دارنده این اطلاعات، مالک محصول سفارش داده شده بوده و امکان پیگیری سفارش را دارد.

* مشتری پذیرفته است، در صورتی که فروشگاه بر صحت اطلاعات ارائه شده از سوی مشتری شبهه ای داشته باشد، می تواند روال های قانونی و معمول خود را جهت احراز هویت مشتری طی نماید و حتی ارائه خدمات را تا زمان احراز هویت به حالت تعلیق درآورد.

* مشتری موافق است که در استفاده از خدمات فروشگاه، قوانین مربوطه (نه محدود ولی شامل قوانین کشوری) را رعایت نماید و از این خدمات جهت مصارف غیراخلاقی، غیر شرعی، افتراآمیز و خلاف خط مشی فروشگاه، استفاده نکند.

* مشتری پذیرفته است که مسئول حفظ امنیت و تهیه نسخه پشتیبان از خدمات دریافت شده از فروشگاه تسلا سی ان سی را به عهده دارد. بدیهی است هر گونه خسارت ناشی از افشا اطلاعات ارسال شده از سوی فروشگاه و یا از دست دادن آن ها به عهده شما است.

* مشتری می پذیرد که هر گونه خسارات ناشی از جعل هویت دیگران و یا تلاش برای به دست آوردن اطلاعات دیگر مشتریان را به فروشگاه پرداخت خواهد نمود.

* تداخل یا اخلال در عرضه خدمات، سرور، شبکه های متصل به خدمات فروشگاه و یا نافرمانی از هر یک از شرایط، روش ها و مقررات ذکر شده در فرم های سفارش و توضیحات سایت، نقض قوانین تجارت الکترونیک ایران و قوانین موضوعه کشور عمدا یا غیر عمدی، تلاش برای جمع آوری و یا ذخیره اطلاعات شخصی در مورد دیگر کاربران، پیگیری قانونی خواهد داشت و فروشگاه می تواند دارایی های قابل بلاک شدن مشتری را تا مشخص شدن تصمیم مرجع قضایی ضبط نماید.

* مشتری تایید می کند که فروشگاه تسلا سی ان سی ممکن است قبل و یا بعد از ارسال محصول و نمایش اطلاعات مربوط به خدمات نسبت به تغییر شرایط و قیمت ارائه محصول و خدمات تجدید نظر نماید.

* مشتری تایید می کند که فروشگاه حق مسدود کردن پرداخت های مشکوک را دارد، در این موارد فروشگاه تحویل خدمات را به تعویق خواهد انداخت و در صورت لزوم اطلاعات مورد نیاز برای تایید پرداخت را تلفنی از مشتری دریافت می کند. در صورت نیاز فروشگاه اطلاعات خرید های مشکوک را به مراجع ذیربط ارسال خواهد نمود.

* شما می پذیرید که تمام خدمات ارائه شده روی سایت به صورت پیش پرداخت تامین اعتبار می گردد. هرگونه دریافت محصول و خدمات بدون پرداخت وجه مربوطه به منزله کلاهبرداری خواهد بود.

*  مشتری موافق است که فروشگاه و هر شخص ثالث وابسته به آن (شامل نمایندگان فروش)، کارمندان و نمایندگان و مدیران و زیرمجموعه ها فروشگاه، در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان، دعوی حقوقی، پرداخت غرامت، پیگرد قانونی از طرف مشتری در رابطه با استفاده از خدمات فروشگاه مصون هستند.

* مشتری پذیرفته است که باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. در غیر اینصورت صغیر محسوب می شود. والد یا قیمی که مفاد این سند را از طرف صغیر می پذیرد به عنوان مسوول اصلی برای اجرای تمام و کمال مفاد این سند خواهد بود، که شامل پرداخت به موقع و کامل هزینه خدمات فروشگاه است.

* هر گونه پذیرش مفاد این سند از طرف فردی که کمتر از 18 سال (صغیر) باشد، غیرمعتبر پنداشته خواهد شد و مفاد این سند بین فروشگاه و صغیر باطل خواهد بود، به حدی که فروشگاه از هرگونه دِین و مسوولیتی به هر نحو، که منتج از سن یا عدم صلاحیت قانونی صغیر یا استفاده صغیر از خدمات فروشگاه باشد، مبری است.

* مشتری می پذیرد و موافق است که تنها مرجع تشخیص نقض مفاد این سند از سوی مشتری مدیریت فروشگاه خواهد بود. مشتری منفرداً مسوول هر مساله قانونی است که در رابطه با استفاده مشتری از خدمات فروشگاه به وجود می آید.

* مشتری تضمین می کند و متعهد می شود که حقوق لازم برای استفاده یا اجازه برای استفاده هر چیزی که بر بستر خدمات فروشگاه دریافت می کند را، دارا است و فعالیت مشتری مخدوش کردن بالفعل و بالقوه هر گونه حقی از اشخاص ثالث (حقیقی یا حقوقی) و یا نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران را در بر نخواهد داشت.

* مشتری پذیرفته است که به قوانین ضد پولشویی به شرح زیر پایبند است

الف) مشتری حق ندارد از خدمات فروشگاه برای اهداف مجرمانه، قاچاق و انتقال پول غیر قانونی استفاده نماید.
ب) مشتری می بایست نسبت به پرداخت مالیات خود به دولت اقدام نماید و استفاده از خدمات ما را برای فرار از مالیات قرار ندهد.

ج) فروشگاه حق دارد معاملات مشکوک به پولشویی را به حالت تعلیق در آورد.

د) فعالیت های غیر قانونی و مجرمانه با توجه به قوانین محلی و ملی منظور می گردند. بنابراین فعالیت در سایت های هایپ و شرکت های هرمی در ایران به عنوان جرم تلقی شده و بنابر قوانین، مشتریان ایرانی می بایست از آن ها فاصله گیرد. و با وجود حکم قضایی شرکت حق مسدود کردن حساب کاربری مشتری را خواهد داشت.

 

 سلب مسئولیت

* به غیر از مواردی که صریحاً در این سند قید شده اند، هیچ رای و نظری چه کتبی، چه شفاهی و چه به هر صورت دیگری، که بوسیله کارمندان و پشتیبان، فروشگاه داده شود، هیچگونه تضمینی بوجود نخواهد آورد و اعتماد مشتری به چنین اطلاعاتی، تنها با تشخیص خود مشتری منفرداً انجام می شود و فروشگاه به هیچ وجه دِینی به کسی در قبال چنین اعتمادی نخواهد داشت.

* فروشگاه حق تعلیق و توقف ارائه خدمات خود (به صورت کامل یا جزئی) را به صورت یک جانبه دارد و ارائه خدمات به صورت بی وقفه از سوی این فروشگاه تضمین نمی شود.

* هرگونه صدمه ایجاد شده، کلی یا جزیی، ناشی از عملکرد یا فراموشی یا غفلت یا شرایط محتمل خارج از کنترل فروشگاه، در تحصیل، گردآوری یا تحویل اطلاعات؛ مسئولیتی برای فروشگاه در جبران خسارت مشتری ایجاد نمی کند.

* فروشگاه هیچگونه تضمین و تعهدی در مورد توالی، دقت، جامعیت اطلاعات موجود در وب سایت یا اینکه این اطلاعات قابل اطمینان هستند، نمی دهد. فروشگاه هیچگونه تضمین و تعهدی درمورد اینکه اطلاعات پیوسته و بدون خطا باشند یا اینکه کاستی ها قابل اصلاح باشند، نمی دهد. مشتری هیچگونه ادعا، شکایت یا پیگردی در قبال فروشگاه برای بخش یا بخش هایی از وب سایت که دسترسی به آنها ممکن است نیاز به بارگیری Cookie وب سایت داشته باشد، ندارد. "فروشگاه" در این ماده شامل امور، واحدها، بخشها، زیرمجموعه ها و شرکت مادر فروشگاه است و برای هرکدام، شامل کارمندان، مدیران، وکلا، مشاورین، پیمانکاران، مأموران، تأمین کنندگان و تجار وابسته است.

 * ارسال رایگان کالا فقط برای خرید های بالای صد هزار تومان بوده که ارسال رایگان کالا برای خریدهای بالای صد هزار تومان فقط توسط پست سفارشی صورت خواهد پذیرفت، بدیهی است درخواست ارسال کالا با ارزش بیش از صد هزار تومان به هر روش دیگر (پیک موتوری، تیپاکس، کالا رسان، پست پیشتاز و ...) مشمول هزینه بوده و تسلا سی ان سی تعهدی نسبت به ارسال رایگان برای این موارد نخواهد داشت.

* هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترسی برای کاربران الزامی است.

 *هنگامی که فروشگاه سفارش شما را دریافت کرد ممکن است با تلفن با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، فروشگاه مختار است سفارش شما را رد نماید. 

* هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده برای شما فرستاده می شود. تلفن تماس شرکت، در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد

* زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی 38214045-051 تماس حاصل فرمایید.

*  زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد. 

* با توجه به این که تسلا سی ان سی از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.

* مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

* تمامی سفارشات اینترنتی در فروشگاه تسلا سی ان سی آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود. 

* مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود. 


* فروشگاه تسلا سی ان سی امکان ایجاد و اعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.

* با خواندن اين قوانين شما مسئوليت خرید و ثبت سفارشات خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.


رعایت حریم شخصی فروشگاه

همه مطالب موجود در سایت تسلا سی ان سی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تسلا سی ان سی جزئی از دارایی تسلا سی ان سی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار تسلا سی ان سی می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

 

نظرات کاربران و محتوای سایت

تیم تسلا سی ان سی همواره سعی می‌نماید،  مطالب سایت (شامل مشخصات محصولات و...) با نهایت دقت و توجه ثبت گردند.  اما تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب سایت عاری از اشتباه باشد. اگر محصول هر گونه مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت داشته باشد، مرجوع نمودن کالا با رعایت شرایط ذکر شده در همین صفحه ممکن خواهد بود.

همچنین تسلا سی ان سی  هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید محتویات آن نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را مبنای انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند. همچنین مشخصات محصول، بدون اطلاع قبلی تغییر خواهد کرد. لذا تنها پس از مطالعه کامل مشخصات محصول، سفارش خود را نهایی کنید. اگر برای مدت زمان طولانی محصولات را در سبد خرید خود نگاه داشته‌اید، حتما قبل از تایید نهایی مجددا ویژگی‌ها و قیمت محصولات را بررسی نمایید.

در ادامه شرایط یک خرید اینترنتی امن و معتبر از سایت تسلا سی ان سی آمده است. لازم است کلیه مشتریان پیش از خرید از مجموعه تسلا سی ان سی، نکات زیر را مطالعه نمایند. ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرش این شرایط خواهد بود.

 

قوانین مربوط به ثبت و پذیرش سفارش

* به جز موارد خاص (شامل: پژوهش‌سراها، دانشگاه‌ها و مجموعه هایی که پیش از سفارش، بابت نحوه و زمان تسویه هماهنگی کرده‌اند) مشتریان دیگر بایستی پیش از بسته بندی و ارسال،  نسبت به پرداخت مبلغ کل سفارش اقدام نمایند. بدیهی است سفارشی که تسویه نشده باشد امکان ارسال نخواهند داشت. (برای اطلاع از روش های پرداخت به قسمت روش های پرداخت وجه مراجعه کنید).

نکته۱: بلافاصله پس از واریز مبلغ، سفارش به بخش انبار و بسته بندی ارسال می‌گردد. در این صورت امکان  برگشت سفارش، حذف یا اضافه کردن کالا به آن وجود نخواهد داشت. این موارد فقط با موافقت بخش فروش و کسر هزینه های مربوطه امکان‌پذیر می‌گردد.

نکته۲: پس از ثبت سفارش، مسئول فروش در اولین فرصت آن را بررسی نموده و درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کمبود موجودی یا موارد دیگر با شما تماس می‌گیرد. درصورتی که خریدار پاسخگوی تماس نبوده یا نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نکند،  سفارش پس از سه روز کاری از زمان ثبت آن حذف خواهد شد. درصورتی که عضو سایت باشید امکان رهگیری سفارش و دسترسی به سفارش‌های حذف شده را خواهید داشت.

نکته۳: درصورتی که شما عضو سایت باشید تا قبل از بررسی سفارش توسط مسئول فروش، امکان برگشت سفارش به پنل کاربری و ویرایش آن وجود دارد. سفارش‌های تحت بررسی، تنها از طریق تماس با واحد فروش امکان برگشت به پنل شخصی را خواهند داشت. ضمنا سفارش‌های پرداخت آنلاین قابل برگشت نخواهند بود.


* در هنگام سفارش، مشتریان باید مشخصات فردی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کد پستی و... را به طور صحیح و کامل وارد نمایند. در غیر این صورت، بروز هرگونه مشکل در بررسی، تهیه و ارسال بسته از جمله موارد عدم ارسال، گم شدن بسته، پرداخت جریمه، افزایش هزینه ارسال و... برعهده مشتری خواهد بود.


* سفارش‌های ارسالی توسط پیک و پس کرایه بعد از ثبت و بررسی توسط مسئول فروش و درصورت کامل بودن موجودی و نبود موانع دیگر، بلافاصله برای ارسال آماده می‌شوند. اگر برای زمان ارسال محدودیت خاصی دارید و یا تمایل به تغییر سفارش دارید سریعا با مسئول فروش تماس گرفته، موضوع را با ایشان هماهنگ نمایید. پس از بسته بندی،  امکان لغو سفارش فقط با پرداخت هزینه‌های مربوطه ممکن خواهد بود. در صورت ارسال بسته لغو سفارش امکان‌پذیر نخواهد بود. مشتریان گرامی، بایستی موارد مورد نظر خود را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات مطرح نمایند.

* در صورتی که موجودی کالایی در تسلا سی ان سی به اتمام برسد و فروشگاه امکان تهیه کالا یا ارسال کالای جایگزین (با موافقت مشتری) را نداشته باشد، مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری برگشت می شود.

* محصولات سفارشی که با درخواست مشتریان تولید و یا خریداری می شوند امکان کنسل شدن ندارند. اگر مبلغی پیش از سفارش، بابت بیعانه دریافت گردد، مشتری موظف است مابقی مبلغ را نیز در صورت تهیه سفارش پرداخت نماید. در غیر این صورت تسلا سی ان سی می‌تواند نسبت به مطالبه مابه تفاوت ادعا نماید. همچنین در بعضی موارد قابلیت تهیه مجدد محصولات سفارشی وجود ندارد. لذا تسلا سی ان سی تضمین نمی‌‌کند، در آینده بتواند آن کالا را تهیه نماید.

* فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه تسلا سی ان سی درج نموده است.

* اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه تسلا سی ان سی در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، تسلا سی ان سی مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

* كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

* فروشگاه تسلا سی ان سی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

* تمام ابزاری که در فروشگاه تسلا سی ان سی با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه تسلا سی ان سی ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده، به عنوان خریدار تلقی می شوند.


قوانین مربوط به ارسال‌ کالا

* در فروشگاه تسلا سی ان سی روش‌های ارسال متنوعی با زمان حدودی