ارسال رایگان

خرید های بالای 100 هزار تومان

خرید به صرفه

بالاترین کیفیت با نازل ترین قیمت

پرداخت امن

پرداختی مطمئن از امن ترین درگاه ها

اطلاعات حمل و نقل

 

پیک موتوری

برای عزیزانی که در شهر مشهد هستند مناسب ترین و سریع ترین نوع ارسال سفارش بوسیله پیک موتوری میباشد.
-مدت زمان تحویل یک الی سه ساعت میباشد.
-سفارش هایی که تا ساعت 6 بعد از ظهر هر روز ثبت شوند همان روز ارسال خواهند شد.
-هزینه پیک برای شما عزیزان به صورت یکسان میباشد فرق ندارد که شما کدام منطقه ی مشهد تشریف داشته باشید و هزینه پیک بسته به مسافت در محل اخذ خواهد شد که جدا از هزینه محصول میباشد .
-ارسال از طریق پیک از روز شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11 صبح الی 6 بعد از ظهر انجام میگیرد.

پست سفارشی 

  این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف 2-5 روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود 8 هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود ) .

پست پیشتاز

 

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف 24- 72 ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود 13 هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود ) .

تیپاکس

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از مشهد در نظر گرفته شده است.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری، شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از محل دفتر شعبه تیپاکس شهرشان تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.پس از ارسال سفارش و تحویل آن به تیپاکس در روزهای کاری، زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است و هزینه آن حداقل16 هزار تومن بسته به مسیر و حجم کالا است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.
در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی تیپاکس سرویس ارائه نمی دهد همچنین در روزهای پنجشنبه نیمه وقت می باشد.

تمامی سفارشاتی که با تیپاکس ارسال خواهند شد تا ساعت 13 هر روز بسته بندی و جهت ارسال به واحد تیپاکس ارسال میشوند. بدیهی است که سفارشاتی که پس از این ساعت ثبت شوند به روز بعد موکول خواهند شد.

کالارسان

ارسال سریع برای شهر های بزرگ و بسیار بصرفه برای کالاهای نسبتا سنگین.

برای خارج از مشهد هر بسته به طور متوسط از 150.000  ریال هزینه ارسال می باشد

کلیه کالاها بین 24 تا 48 ساعت پس از تحویل به کالارسان به دست مشتری می رسد.
کلیه کالاها درب منزل تحویل میگردد و کالارسان در اکثر مراکز استانها دارای شعبه تخویل می باشد ولی در بعضی از مراکز که دارای دفتر خدمات نمی باشد ،خریدار می بایست شخصا مراجعه نماید یا به وسیله ای دیگر برای مشتری ارسال می گردد .در تعیین هزینه های کالارسان شرکت هیچ دخالتی ندارد و بر مبنای تعرفه مشخص خود کالارسان محاسبه می گردد